Slide

01 Centrum Tańca FAN DANCE JEDYNA TAKA SZKOŁA W GORZOWIE

Mix tańców użytkowych discofox, salsa, bachata.

Taniec użytkowy to ten, który służy nam na co dzień, nie podlega ocenie i rywalizacji turniejowej; to forma dzięki której możemy czuć się komfortowo w każdej tanecznej okoliczności. Na popularność tańców w formie użytkowej wpływa prostota a jednocześnie widowiskowość. Sprawdzają się one na domówce, party, imprezie klubowej czy balu.

Mix tańców użytkowych to kurs wybranych, najbardziej popularnych i przydatnych tańców w formie użytkowej, na każdą taneczną imprezę. To kurs dla osób pragnących szybko i skutecznie nauczyć się tańca w parze, w aktualnie modnych rytmach. Program kursu dobrany specjalnie na okoliczność imprez: od imprez klubowych, wesel i studniówek do zabaw karnawałowych. W programie trzy najbardziej praktyczne i szalenie popularne tańce: discofox, salsa i bachata, które zapewne pojawią się na imprezach tego sezonu.

Zajęcia we wtorki 19.30-20.30. Drugi poziom kursu rozpoczętego przed wakacjami. Kurs podzielony na poziomy: poziom podstawowy to dwa miesiące nauki, kolejne dwa miesiące- rozwinięcia podstaw o charakterystyczne i szalenie praktyczne figury oraz połączenia choreograficzne. Partnerowanie i prowadzenie.

Na kursy od podstaw zapraszamy od września:

  • discofox – wtorki 20.45-21.45

Rezerwacje miejsc – 602 403 274,http://fandance.pl/kontakt/

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...