fbpx

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Drogi Użytkowniku

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) chcemy przekazać Państwu kilka informacji:

Przede wszystkim zależy nam na zachowaniu Państwa prywatności oraz bezpieczeństwie Państwa danych osobowych

Podane przez Użytkowników dane osobowe Centrum Tańca gromadzi i przetwarza zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Dane gromadzone są w celu kontaktu z klientem, do komunikacji i informacji o produktach i usługach.
Kontakt e-mail, przez formularz kontaktowy lub drogą telefoniczną jednoznaczny jest z akceptacją regulaminu, co stanowi wyrażenie zgody przez użytkownika na zbieranie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Centrum Tańca. Tym samym użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną, wiadomością telefoniczną, wiadomością SMS na podany adres informacji handlowych dotyczących towarów i usług CT.

Kto jest administratorem Państwa danych?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Tańca Fan Dance Anny i Grzegorza Depta s.c. z siedzibą ul. Wańkowicza 10 66-400 Gorzów Wlkp., (NIP 599-10-39-619) zwane dalej CT. Wszelkie sprawy związane z danymi obsługuje osoba odpowiedzialna- Grzegorz Depta.
W sprawach związanych z danymi prosimy kontaktować się z Administratorem – e-mail:
kontakt@fandance.pl.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO), art. 6 ust 1. lit b) w celu udziału w powyższych zajęciach (w tym rozliczaniu zajęć).

Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy lub do momentu cofnięcia zgody przez użytkownika CT, lub do momentu zakończenia działalności CT Fan Dance.

Jakie są Państwa prawa w stosunku do danych?

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych.
Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom ani nie są profilowane.
Uzyskanych od Pana/Pani danych osobowych nie udostępniamy osobom trzecim, za wyjątkiem podmiotów współpracujących z CT np. Biurem Rachunkowym M.S. w Gorzowie Wlkp..
Dane nie są przekazywane poza strefę Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie planujmy takich działań w przyszłości.
Podanie CT danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji umowy dotyczącej udziału w zajęciach .

01SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI+48 602 403 274I ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

02OFERTAPOZOSTAŁYCH ZAJĘĆ

03TERMINARZZAJĘĆ DLA DOROSŁYCH

04STREFA RELAKSUKAWIARENKA I SKLEPIKpomiędzy zajęciami

W oczekiwaniu na lekcje zapraszamy na kawę i słodycze. W naszej kawiarence zaopatrzysz się w wodę niezbędną podczas zajęć oraz coś słodkiego do nabrania energii. Tutaj również mogą miło spędzić czas rodzice oczekujący na swe pociechy.

| CZYTAJ WIĘCEJ |

05AktualnościFAN DANCE

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...