Nic nie zbliża tak jak taniec

Zajęcia dla dorosłych

Zajęcia taneczne dla dorosłych to nie tylko nauka tańca, to sposób na życie, realizowanie siebie oraz spełnianie swoich marzeń. Już dziś dołącz do nas i spełniaj swoje marzenia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Discofox
„dwa na jeden” od podstaw

Discofox popularnie nazywany w Polsce „dwa na jeden” (2 na 1) to taniec, który od wielu lat okazuje się najpopularniejszym sposobem zatańczenia praktycznie do każdej muzyki w metrum 4/4.

Kurs Tańca
dla dorosłych

Kurs dla par rozpoczynających swą przygodę z tańcem odbywa się wg Światowego Programu Tanecznego (WDP,) co oznacza, że umożliwia dobrą zabawę z każdą osobą , pod każdą szerokością geograficzną.

Kurs tańca towarzyskiego
50 +

Na przygodę z tańcem nigdy nie jest za późno. Taniec to wspaniała forma ruchu i relaksu, która daje dużo radości i satysfakcji.senior
Program zajęć został opracowany z myślą o dojrzałych uczestnikach kursu. Starannie dobrany materiał taneczny i muzyka sprawia, że nauka jest łatwa i przyjemna.

zajęcia taneczne dla par
Latinomix dla par

Latino Mix to kurs coraz bardziej popularnych tańców Ameryki Łacińskiej: salsa, bachata, merengue , kizomba …
Kurs obejmuje podstawy taneczne w formie użytkowej oraz najbardziej praktyczne rozwiązania łączenia figur, do zastosowania na każdą imprezę z muzyką latynoską oraz popularną. Discovery niche in the Town Center.

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...