kilka słów o Centrum Tańca Fan Dance

o nas

01Szkoła TańcaFan DanceTaniec dla pokoleń

Centrum Tańca „Fan Dance” to prywatna, specjalistyczna placówka oświaty pozaszkolnej preferująca wychowanie poprzez taniec.

Nasze atuty:

– doświadczenie

– kwalifikacje

– sprawdzone programy

– wyniki sportowe

– zadowoleni uczestnicy

Grzegorz Depta ukończył studia taneczne organizowane przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Nauczyciel najwyższej kategorii Nauczyciela Tańca. Międzynarodowy sędzia tańca towarzyskiego. W zawodzie nauczyciela od 1977 roku. Odznaczony szeregiem nagród i odznaczeń, m.in.:

– Złotym Medalem za Długoletnią Służbę przyznawanym przez Prezydenta RP za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

– honorową odznaką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego “Zasłużony dla Kultury Polskiej” – Odznaką Honorową Miasta Gorzowa Wlkp.

– medalem “Za wybitny wkład pracy na rzecz rozwoju ruchu tanecznego w Polsce”

Anna Depta nauczyciel tańca najwyższej kategorii Nauczyciela Tańca. Absolwentka Studium Tanecznego w Poznaniu. Sędzia tańca towarzyskiego. Tancerka tańca sportowego, posiadaczka najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej S w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Historia szkoły sięga roku 1977, kiedy to Grzegorz Depta zakłada Klub Tańca Towarzyskiego w Międzyrzeczu. W 1982 roku powstaje pierwsza Szkoła Tańca oraz klub Sportowego Tańca Towarzyskiego Fan Dance w Gorzowie.

W 2003 roku Anna i Grzegorz Depta spełniają swoje marzenie otwierając nowy, własny, profesjonalny obiekt Centrum Tańca Fan Dance Budynek znajduje się w centrum miasta, jest dobrze skomunikowany z okolicznymi osiedlami a jednocześnie położony wśród zieleni, gdzie na świeżym powietrzu, w zielonym zakątku mogą zrelaksować się oczekujący na lekcje.

Budynek posiada dwie profesjonalne, klimatyzowane sale taneczne z lustrami i pełnym zapleczem sanitarnym. W budynku do dyspozycji kursantów jest kawiarenka, w której znajduje się coś dla każdego tancerza- kawa dla dorosłych i łakocie dla dzieci. Tutaj też, w niewielkim sklepiku kupić można podstawowy asortyment taneczny (buty, baletki, akcesoria).

Dzięki bardzo dobrym warunkom lokalowym Centrum Tańca stopniowo poszerzało swą ofertę o inne formy taneczno-ruchowe. Oprócz tańca towarzyskiego prowadzone są zajęcia w tańca nowoczesnego, oraz cieszących się ogromnym zainteresowaniem pań form fitness. Obecnie w ofercie szkoły:

zajęcia taneczne dla dzieci od lat 4, młodzieży, dorosłych i seniorów:

– taniec towarzyski i użytkowy ( Światowy Program Taneczny: walc angielski i wiedeński, tango, fokstrot, qiuckstep, cha cha cha, samba, rumba, salsa, jive, rock and roll, discoblues, discofox)

– tango

– discofox

– kursy tańców: salsa, bachata, bachatango, kizomba

– Klub Senior Hobby

– Sportowy Klub Tańca Towarzyskiego- dzieci, młodzież, dorośli

– latino solo dance dla pań

– lekcje indywidualne

– lekcje pierwszego tańca dla nowożeńców

Istotną dziedziną działalności Szkoły jest Sportowy Taniec Towarzyski. Klub Fan Dance przez ponad ćwierćwiecze wykształcił rzesze tancerzy turniejowych klas od „E” do „S”. Wychowankowie byli zdobywcami wielu tytułów ( gł. w tańcach latynoamerykańskich: salsa, mambo ) m.in. II V-ce Mistrzowie Europy, finaliści Mistrzostw Świata, Mistrzowie Polski wielokrotni medaliści Mistrzostw Okręgu, Mistrzostw Województwa oraz wielu prestiżowych turniejów krajowych.

Ważną grupę stanowią tzw. Seniorzy, którzy to również reprezentują klub i miasto na turniejach międzyklubowych i ogólnopolskich. W rękach tancerzy tej grupy spoczywa Puchar Marszałka Województwa Lubuskiego oraz Puchar II V-ce Mistrza Polski Policjantów.

W Centrum Tańca Fan Dance każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy Anna i Grzegorz Depta

02Anna i Grzegorz DeptaZapraszamy do tańca!Centrum Tańca Fan Dance

Anna i Grzegorz Depta
Nauczyciele tańca, sędziowie tańca towarzyskiego. Małżeństwo. Właściciele
Centrum Tańca Fan Dance – pierwszej i najbardziej prestiżowej szkoły tańca
w Gorzowie.

Grzegorz Depta ukończył studia taneczne organizowane przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Nauczyciel najwyższej kategorii instruktorskiej. Międzynarodowy sędzia tańca towarzyskiego. W zawodzie nauczyciela od 1977 roku. Odznaczony szeregiem nagród i odznaczeń:

  • Złotym Medalem za Długoletnią Służbę przyznawanym przez Prezydenta RP za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
  • honorową odznaką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
    “Zasłużony dla Kultury Polskiej”
  • Odznaką Honorową Miasta Gorzowa Wlkp.
  • medalem “Za wybitny wkład pracy na rzecz rozwoju ruchu tanecznego w Polsce”

Anna Depta nauczyciel tańca najwyższej kategorii instruktorskiej. Absolwentka Studium Tanecznego w Poznaniu. Sędzia tańca towarzyskiego. Tancerka tańca sportowego, posiadaczka najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej S w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

 

04zajęciaPlan zajęć.zapisz się.

02Taniec pasjąna całe życie…Anna i Grzegorz Depta

 

03zobacz co u nasKartki z pamiętnika.Trochę historii

 

1978
1979
1981
1982
1983
1986
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006


Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...