zajęcia taneczne dla dorosłych

Taniec użytkowy Discofox – „dwa na jeden”

Discofox -taniec imprezowy „dwa na jeden”

Zajęcia w systemie 1x 60 minut tygodniowo.

Terminy nowych grup w aktualnościach.

Najbardziej popularny, idealny na każdą taneczną zabawę.

Kurs podstawowy to 8 spotkań zawierających najbardziej praktyczne rozwiązania taneczne pozwalające dobrze bawić się w parze na każdej tanecznej imprezie. Kolejne 8 spotkań – rozwinięcia taneczne- atrakcyjne choreografie i zaawansowany rytm.

Dla osób znających podstawy discofoxa – kursy dla średnio zaawansowanych. Na tym poziomie wprowadzamy alternatywny sposób tańca w rytmie zaawansowanym. Zapoznajemy również z atrakcyjnymi, bardziej zaawansowanymi  rozwiązaniami choreograficznymi.

Na kursie oprócz discofoxa poznają państwo pokrewne tańce użytkowe: disco blues (sposób na to aby nie „podpierać ściany” podczas utworów w wolnym tempie)  i rock and roll (co zrobić, jeśli z kolei dj zagra tempo mega szybkie).

Discofox popularnie nazywany w Polsce „dwa na jeden” (2 na 1) to taniec, który od wielu lat okazuje się najpopularniejszym sposobem zatańczenia praktycznie do każdej muzyki w metrum 4/4. Jest to jeden z najprostszych, najchętniej tańczonych i najbardziej znanych tańców użytkowych. Sprawdza się na każdej imprezie: dancing, dyskoteka, wesele, studniówka czy sylwester. Jest to idealny taniec na wesele zarówno dla gości jak też tańczony często jako pierwszy taniec weselny Młodej Pary. Tańczony jest zarówno do muzyki w wolnym jak i szybkim tempie. Może być tańczony zarówno przez osoby młode jak i w wieku dojrzałym, a nieograniczona liczba możliwych do zatańczenia figur i kombinacji sprawia, że taniec ten nigdy się nie nudzi.

Taniec Discofox znany jest w świecie pod różnymi nazwami Disco-Hustle, Disco-Swing czy Disco-Fox i cieszy się ogromną popularnością w Rosji, Niemczech, Francji, Austrii i wielu innych krajach. W Polsce często pod nazwą dwa na jeden jest szalenie popularną formą użytkową i – na razie mniej popularną – formą turniejową . Discofox ze względu na swoją łatwość i popularność zawojował kraje zachodnie gł. Niemcy. Odbywają się tam nie tylko wielostopniowe kursy discofox, ale również rozgrywane są regularne turnieje tańca.

Akceptujemy karty MultiSport Plus i FitProfit.
Przed wyborem grupy zapoznaj się z warunkami dotyczącymi korzystania z kart w naszym obiekcie – 602 403 274.

Wszystkie zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach Centrum Tańca Fan Dance ul. Kos. Gdyńskich 21 B w Gorzowie Wlkp.

Wstęp na zajęcia wyłącznie w obuwiu zmienianym przed wejściem na sale.

01SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI+48 602 403 274I ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

02OFERTAPOZOSTAŁYCH ZAJĘĆ

03TERMINARZZAJĘĆ DLA DZIECI

04STREFA RELAKSUKAWIARENKA I SKLEPIKpomiędzy zajęciami

W oczekiwaniu na lekcje zapraszamy na kawę i słodycze. W naszej kawiarence zaopatrzysz się w wodę niezbędną podczas zajęć oraz coś słodkiego do nabrania energii. Tutaj również mogą miło spędzić czas rodzice oczekujący na swe pociechy.

| CZYTAJ WIĘCEJ |

05AktualnościFAN DANCE

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...