zajęcia taneczne dla dorosłych

Kurs tańca towarzyskiego 50 +

Taniec towarzyski i użytkowy dla osób 50+

Zajęcia w systemie 1 x tygodniowo 90 minut. Różne grupy zaawansowania.

Dla osób posiadających podstawy z tańców standardowych, latynoamerykańskich i popularnych.

Na przygodę z tańcem nigdy nie jest za późno. Taniec to wspaniała forma ruchu i relaksu, która daje dużo radości i satysfakcji.
Program zajęć został opracowany z myślą o dojrzałych uczestnikach kursu. Starannie dobrany materiał taneczny i muzyka sprawia, że nauka jest łatwa i przyjemna. Zapraszamy serdecznie – tutaj z niczym się nie spieszymy, to Państwo decydują o charakterze i dynamice nauki. Wykwalifikowana kadra ułatwi Państwu to zadanie i zapewni udaną zabawę.
Jeśli lubisz przebywać z ludźmi, miło spędzać czas i masz młodego ducha a nie spróbowałeś jeszcze swoich sił – ten kurs jest dla Ciebie !!!

Osoby, które znają podstawy z tańców towarzyskich zapraszamy do udziału w zajęciach innych grup dla kontynuujących na poziomie Hobby Bronze, Silver lub Gold w zależności od posiadanych umiejętności.

01SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI+48 602 403 274I ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

02OFERTAPOZOSTAŁYCH ZAJĘĆ

03TERMINARZZAJĘĆ DLA DOROSŁYCH

04STREFA RELAKSUKAWIARENKA I SKLEPIKpomiędzy zajęciami

W oczekiwaniu na lekcje zapraszamy na kawę i słodycze. W naszej kawiarence zaopatrzysz się w wodę niezbędną podczas zajęć oraz coś słodkiego do nabrania energii. Tutaj również mogą miło spędzić czas rodzice oczekujący na swe pociechy.

| CZYTAJ WIĘCEJ |

05AktualnościFAN DANCE

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...