zajęcia taneczne dla najmłodszych

Solo dance dla dzieci

Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym

Zajęcia w zależności od poziomu zaawansowania w systemie 2x w tygodniu po 45 minut lub 2x w tygodniu po 90 minut.

Terminy nowych grup w aktualnościach.

Wszelkie informacje o poziomach, programie- 602 403 274

Zajęcia grup początkujących zawierają podstawy w tańcach latynoamerykańskich: cha cha cha, samba, jive, rumba; standardowych:walc angielski, quickstep, walc wiedeński, tango i wykorzystanie ich w tanecznych choreografiach solowych. W grupach dla kontynuujących rozwijamy tańce towarzyskie i przygotowujemy do rywalizacji sportowej z tej dyscypliny. Na pewno nie zabraknie też swobodnych interpretacji salsy i innych tańców latynoamerykańskich, nowoczesnych oraz choreografii do aktualnie popularnej muzyki z videoclipów.
Zajęcia solo dance rozwijają muzykalność, pamięć ruchową, koordynację i grę aktorską, która jest nieodłącznym elementem choreografii. Rozwijamy również wytrzymałość fizyczną i umiejętność kreatywnego myślenia.
Żywiołowa choreografia zawiera wyćwiczone elementy, ale zarazem pozwala na swobodną interpretację muzyki.

W Polsce- wzorem krajów zachodnich- rozgrywane są turnieje, przeglądy taneczne dla grup, duetów oraz solistów w różnych technikach tanecznych: show dance, modern, jazz a także latino dance i taniec towarzyski. Członkowie grup solo dance przygotowywani są do występów i turniejów tańca od wewnątrzklubowych, poprzez rejonowe do imprez ogólnopolskich.

Akceptujemy karty MultiSport Kids
Wejścia na w/w karty – bez żadnych dopłat. Przed wyborem grupy zapoznaj się z warunkami dotyczącymi korzystania z kart w naszym obiekcie – 602 403 274.

01SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI+48 602 403 274I ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

02OFERTAPOZOSTAŁYCH ZAJĘĆ

03TERMINARZZAJĘĆ DLA DZIECI

04STREFA RELAKSUKAWIARENKA I SKLEPIKpomiędzy zajęciami

W oczekiwaniu na lekcje zapraszamy na kawę i słodycze. W naszej kawiarence zaopatrzysz się w wodę niezbędną podczas zajęć oraz coś słodkiego do nabrania energii. Tutaj również mogą miło spędzić czas rodzice oczekujący na swe pociechy.

| CZYTAJ WIĘCEJ |

05Aktualności FAN DANCE

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...