zajęcia taneczne dla par

Latinomix w parach: bachata, salsa

Latino Mix – bachata i bachatango, salsa, merengue.

Zajęcia w systemie 1×60 minut w tygodniu

Terminy nowych grup w aktualnościach

Latino Mix to kurs bardzo popularnych obecnie tańców Ameryki Łacińskiej. Muzyka latynoska jest aktualnie lansowana w każdej rozgłośni radiowej, grana na każdej niemal imprezie tanecznej, nie tylko w salsotece.

Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Kursy od podstaw pozwalają na użytkowe wykorzystanie, zawierają podstawy rytmiczne oraz praktyczne figury taneczne „na co dzień” na każdą imprezę nie tylko w klimacie latynoskim. Podstawowy kurs to 8 spotkań (dwa miesiące nauki) podczas których realizujemy salsę liniową oraz bachatę.

Kurs na poziomie średnio zaawansowanym to przejście z formy użytkowej na formę źródłową: rozwinięte choreografie, trudniejsze rozwiązania łączenia figur, technika taneczna dotycząca akcji ciała (biodra,ramiona), zasady prowadzenia partnerki i komunikacji w parze. Tutaj również nowe tańce: bachatango i merengue.

Nasze kursy gwarantują ciągłość nauki, nie są to okazjonalne warsztaty a zajęcia cykliczne. Osoby rozpoczynające od podstaw mają pewność kontynuacji nauki na kolejnych poziomach zaawansowania dzięki wykwalifikowanym nauczycielom tańca. Kursy w Centrum Tańca Fan Dance prowadzone są przez nauczycieli, nie tancerzy. Wiedza i doświadczenie nauczycieli pozwalają na zagłębianie się w tajniki taneczne, docieranie do źródeł ruchu, oparte są o metodykę nauczania tańca.

Nie trzeba być latynoskim macho ani latin girl aby móc bawić się w tym stylu. Kurs na poziomie podstawowym obejmuje podstawy taneczne i najbardziej praktyczne elementy w formie użytkowej oraz najbardziej praktyczne rozwiązania łączenia figur, do zastosowania na każdą imprezę z muzyką latynoską oraz popularną.

Tańce latynoamerykańskie charakteryzują się aktywnym ruchem bioder, ale nie ma obawy, tematykę charakteru ruchu, akcji latynoskich wprowadzamy w dalszym etapie nauki – na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Na tym poziomie bazujemy na poznanych podstawach, tworzymy nowe choreografie, zajmujemy się przebiegiem ruchu i techniką poszczególnych tańców. Tutaj dowiesz się więcej o charakterystycznych akcjach bioder, skutecznym i świadomym partnerowaniu itp.

Zajęcia powadzi Anna Depta:

Dyplomowany Nauczyciel Tańca kat I
tancerka klasy międzynarodowej S w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych
trener m.in. Mistrzów Polski w salsie i mambo, V-ce Mistrzów Europy i finalistów Mistrzostw Świata w salsie.

Akceptujemy karty MultiSport Plus i FitProfit.
Przed wyborem grupy zapoznaj się z warunkami dotyczącymi korzystania z kart w naszym obiekcie – 602 403 274.

Wszystkie zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach Centrum Tańca Fan Dance ul. Kos. Gdyńskich 21 B w Gorzowie Wlkp.

Wstęp na zajęcia wyłącznie w obuwiu zmienianym przed wejściem na sale.

Latino Mix – dla kontynuujących naukę

Zajęcia dla par znających podstawy w tańcach latynoamerykańskich na różnych poziomach zaawansowania.

01SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI+48 602 403 274I ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

02OFERTAPOZOSTAŁYCH ZAJĘĆ

03TERMINARZZAJĘĆ DLA DZIECI

04STREFA RELAKSUKAWIARENKA I SKLEPIKpomiędzy zajęciami

W oczekiwaniu na lekcje zapraszamy na kawę i słodycze. W naszej kawiarence zaopatrzysz się w wodę niezbędną podczas zajęć oraz coś słodkiego do nabrania energii. Tutaj również mogą miło spędzić czas rodzice oczekujący na swe pociechy.

| CZYTAJ WIĘCEJ |

05AktualnościFAN DANCE

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...