Zjęcia taneczna dla młodzieży

zajęcia dla młodzieży

Zajęcia taneczne dla młodzieży to tu młody człowiek poznaje rówieśników, zawiera przyjaźnie. Wpływa to pozytywnie na zdolności interpersonalne nastolatka, a także otwiera na kontakty z ludźmi tych bardziej nieśmiałych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kurs Tańca
dla młodzieży i dorosłych

Kurs dla par rozpoczynających swą przygodę z tańcem odbywa się wg Światowego Programu Tanecznego (WDP,) co oznacza, że umożliwia dobrą zabawę z każdą osobą , pod każdą szerokością geograficzną.

Discofox
„dwa na jeden”od podstaw

Discofox popularnie nazywany w Polsce „dwa na jeden” (2 na 1) to taniec, który od wielu lat okazuje się najpopularniejszym sposobem zatańczenia praktycznie do każdej muzyki w metrum 4/4.

Latinomix
zajęcia dla par

Latino Mix to kurs coraz bardziej popularnych tańców Ameryki Łacińskiej: salsa, bachata, merengue , kizomba …
Kurs obejmuje podstawy taneczne w formie użytkowej oraz najbardziej praktyczne rozwiązania łączenia figur, do zastosowania na każdą imprezę z muzyką latynoską oraz popularną.

Solo Latino lady
dla kobiet i dziewcząt

Zapraszamy na zajęcia taneczne dla kobiet w różnym wieku, o różnej osobowości, temperamencie i upodobaniach. Bazą zajęć jest nauka elementów z tańców latynoamerykańskich i nie tylko.

Na bazie wprowadzonych figur tworzymy krótkie choreografie taneczne dostosowane do możliwości uczestniczek.

Kurs dla młodzieży 12+

W programie tańce latynoamerykańskie: samba, salsa, bachata, cha cha cha, rumba, jive; tańce standardowe: walc angielski, tango walc wiedeński, fokstrot, użytkowe: discofox oraz formy solowe. Zajęcia przeznaczone dla uczniów wyższych klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...