zajęcia taneczne dla dzieci w wieku szkolnym

Zajęcia dla dzieci

Już dziś zapisz swoją pociechę na dodatkowe zajęcia taneczne, które nie tylko bawią, ale również wychowują i uczą.

Akademia Przedszkolaka
zajęcia dla najmłodszych

Co taniec daje maluchom? To przede wszystkim trening dla całego ciała, który usprawnia koordynację ruchową, wzmacnia stawy oraz mięśnie. Dobrze oddziałuje także na kręgosłup – kształtuje w dziecku umiejętność utrzymywania wyprostowanej postawy.

Solo dance dla dzieci
zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym

Styl idealny dla dzieci, gdyż pozwala spożytkować nadmierne pokłady energii. Jeśli Twoje dziecko lubi występować dla najbliższych, wymyślać swoje własne choreografie. są to zajęcia stworzone dla niego. Lekcje pozwolą dzieciom poczuć się jak prawdziwe gwiazdy, tańcząc do znanych i popularnych utworów.

Taneczne ABC
zajęcia taneczne dla chłopców i dziewcząt

Zajęcia skierowane do dzieci w wieku szkolnym. To zapoznanie głównie z bogactwem rytmów zawartych w tańcach towarzyskich ( samba, cha cha cha, jive, walc itp..) Na zajęciach dzieci mają możliwość poznania również innych technik tanecznych ( np. hip hop ).

Kontynuacja nauki
dla dzieci

Co taniec daje dzieciom? To przede wszystkim trening dla całego ciała, który usprawnia koordynację ruchową, wzmacnia stawy oraz mięśnie. Dobrze oddziałuje także na kręgosłup – kształtuje w dziecku umiejętność utrzymywania wyprostowanej postawy.

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...