zajęcia taneczne dla najmłodszych

Grupy rekreacyjne i sportowe dla dzieci.

Przedszkolaki – kontynuacja nauki

Zajęcia w systemie 2 x w tygodniu po 45 minut. Dla dzieci kontynuujących naukę, które ukończyły pierwszy rok w Akademii Przedszkolaka.

Zajęcia skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym, które brały udział w zajęciach z rytmiki, mają minimalne podstawy w tańcach towarzyskich : walc angielski, samba, cha cha cha, polka. Potrafią rozróżniać rytmy, nazywać tańce i rozpoznawać ich charakter.

Dzieci młodsze – do lat 8 – kontynuacja nauki

Zajęcia w systemie 2 x w tygodniu po 45 minut. Dla dzieci kontynuujących naukę.

Na zajęciach tanecznych tej grupy bazujemy na wiadomościach z lat ubiegłych: poprawne poruszanie się w rytmie, utrzymanie odpowiedniej do każdego z tańców postawy; znajomość zasad ruchowych w tańcach: walc angielski, quickstep, samba, cha cha cha, jive, polka; opanowany zakres podstawowych figur z programu basic minimum. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-7 lat.

Dzieci starsze – od lat 8 – kontynuacja nauki

Zajęcia w systemie 2 x 60 minut.

Zajęcia dla dzieci w wieku od lat 8. Dla par tanecznych i duetów tańca towarzyskiego.
Poziom rekreacji klas tanecznych H i G. Dla dzieci posiadających umiejętności z lat ubiegłych w zakresie tańców standardowych: walc angielski, walc wiedeński, quickstep i latynoamerykańskich: cha cha cha, samba, jive.

Klub tańca sportowego

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Obok form użytkowych w Centrum Tańca prężnie funkcjonują grupy tańca sportowego. Szkoła szczyci się licznymi sukcesami par sportowych w różnych kategoriach wiekowych od dzieci po osoby dorosłe. Jest to niezliczona ilość medali i pucharów zdobytych przez wychowanków w ogólnopolskich turniejach tańca, turniejach mistrzowskich zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich ( mistrzostwa województwa, okręgu). W rękach wychowanków szkoły spoczywają tytuły rangi europejskiej (m.in. V-ce Mistrzowie Europy w salsie, finaliści Mistrzostw Świata w salsie, Mistrzowie Polski w mambo i salsie).
Zajęcia dla par sportowych w naszym Centrum odbywają się w podziale na grupy wiekowe oraz poziom taneczny dla par od klasy F do S. Tancerze oprócz treningów grupowych mają nieograniczony dostęp do sali tańca na trening własny.

Jesteś zainteresowany formą sportową, lubisz adrenalinę sportowej rywalizacji – zadzwoń , spytaj o odpowiednią dla Ciebie grupę taneczną – 602 403 274.

01SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI+48 602 403 274I ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

02OFERTAPOZOSTAŁYCH ZAJĘĆ

03TERMINARZZAJĘĆ DLA DZIECI

04STREFA RELAKSUKAWIARENKA I SKLEPIKpomiędzy zajęciami

W oczekiwaniu na lekcje zapraszamy na kawę i słodycze. W naszej kawiarence zaopatrzysz się w wodę niezbędną podczas zajęć oraz coś słodkiego do nabrania energii. Tutaj również mogą miło spędzić czas rodzice oczekujący na swe pociechy.

| CZYTAJ WIĘCEJ |

05AktualnościFAN DANCE

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...