Slide

01 Centrum Tańca FAN DANCE JEDYNA TAKA SZKOŁA W GORZOWIE

Pierwszy taniec.

Jak sprawić, by pierwszy taniec weselny był wyjątkowy i niepowtarzalny?

Rozumiemy jak stresujące i czasochłonne jest zorganizowanie wesela. Jego istotnym elementem jest rozpoczęcie uroczystości pierwszym tańcem. Można powiedzieć, że jest on inauguracją wesela. Państwo Młodzi tańczą swój pierwszy taniec jako małżeństwo, otwierając tym samym uroczystość i zapraszając gości do zabawy.

Goście czekają na ten moment z niecierpliwością, a para młoda stoi przed wyzwaniem wspaniałej prezentacji, dlatego staramy się przeprowadzić nowożeńców komfortowo przez ten ważny etap udzielając wielu praktycznych wskazówek.

Przygotowujemy nowożeńców do ich indywidualnego pierwszego tańca, pomagamy w doborze muzyki, tworzymy choreografie, podpowiemy jak poczuć się swobodnie w tańcu w tak ważnej chwili. Na indywidualny tok lekcji umawiamy się w dogodnych dla pary terminach. Para młoda ma wpływ na ilość lekcji, częstotliwość spotkań, tematykę. Nauczyciel z doświadczeniem służy pomocą i sugestiami nie tylko w kwestii choreografii ale całej otoczki tej ważnej chwili tak, aby aby ograniczyć stres podczas tego występu oraz aby czerpać przyjemność z tańca, a nie traktować go jako trudny obowiązek.

rezerwacje terminów lekcji:

602 403 273 – Grzegorz Depta

602 403 274- Anna Depta

 

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...