zajęcia taneczne dla najmłodszych

Grupy rekreacyjne i sportowe dla dzieci.

Grupy dla kontynuujących naukę (Dance Kids, Rekreacja, Sport).

Wszystkie dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia taneczne mają zapewnione miejsca w grupach dla kontynuujących naukę w kolejnych latach.

Nie pamiętasz rozkładu zajęć lub chcesz zapisać dziecko do wybranej grupy- zadzwoń 602 403 274.

Dance Kids – kontynuacja nauki dla przedszkolaków.

Zajęcia skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym, które brały udział w zajęciach z rytmiki, Akademii Przedszkolaka lub innych zajęciach z podstawami tańca. Minimalne wymagania aby dziecko radziło sobie w grupie- podstawy w tańcach towarzyskich : walc angielski, samba, cha cha cha, polka, umiejętność rozróżniania rytmów, nazywania tańców i rozpoznawanie ich charakteru.

Okres przedszkolny jest szczególnie ważny dla kształtowania motoryki dziecka. Dzieci mają w sobie wówczas dużą ilość energii. Poprzez aktywność ruchową mogą natomiast skierować jej nadmiar na rozwój – nie tylko motoryczny. Ruch (podskoki, skłony,obroty, wspinanie na palce itp.) stymuluje w mózgu malucha produkcję hormonów szczęścia, czyli endorfin. W konsekwencji wysiłek fizyczny działa na niego odprężająco, redukując stres i napięcie.
Ruch wpływa także korzystnie na rozwój intelektualny, pobudza do jednoczesnej pracy obie półkule mózgu oraz pozwala na wykorzystanie ich wszystkich możliwości.

Dla dzieci w każdym wieku, na każdym poziomie tanecznym organizowane są okolicznościowe imprezy (bale karnawałowe, dyskoteki, pokazy na Dzień Mamy i Taty oraz Babci i Dziadka, Dzień Dziecka, mini turnieje tańca, w których wszystkie dzieci otrzymują medale, dyplomy i upominki).

Akceptujemy karty MultiSport Kids
Wejścia na w/w karty – bez żadnych dopłat. Przed wyborem grupy zapoznaj się z warunkami dotyczącymi korzystania z kart w naszym obiekcie – 602 403 274.

Grupy rekreacyjne dla dzieci i juniorów

Zajęcia dla dzieci w wieku od lat 7. Dla par tanecznych, duetów i solistów tańca towarzyskiego.

Na zajęciach tanecznych tych grup bazujemy na wiadomościach z lat ubiegłych: poprawne poruszanie się w rytmie, utrzymanie odpowiedniej do każdego z tańców postawy; znajomość zasad ruchowych w tańcach standardowych i latynoamerykańskich; opanowany odpowiedni dla każdej grupy wiekowej zakres podstawowych figur z programu basic minimum.

Jest to forma zajęć nie tylko dla par. W ostatnim czasie wprowadzono do rywalizacji turniejowej bardzo popularną na zachodzie Europy dyscyplinę Duetów tańca towarzyskiego, w której udział bierze duet stworzony z dwóch dziewcząt.

Osobną grupę tworzą soliści tańca towarzyskiego, którzy również biorą udział w rywalizacji turniejowej w kategoriach solowych.

Zajęcia przygotowują małych tancerzy do rywalizacji turniejowej w grupach rekreacyjnych Polskiego Towarzystwa Tanecznego.
Duży nacisk na technikę taneczną, ogólne zasady utrzymania sylwetki, partnerowanie, charakter tańców.
Poziom rekreacji klas tanecznych H i G.

Klub tańca sportowego

Dla dzieci, juniorów, młodzieży i dorosłych

Obok form użytkowych w Centrum Tańca prężnie funkcjonują grupy tańca sportowego. Szkoła szczyci się licznymi sukcesami par sportowych w różnych kategoriach wiekowych od dzieci po osoby dorosłe. Jest to niezliczona ilość medali i pucharów zdobytych przez wychowanków w ogólnopolskich turniejach tańca, turniejach mistrzowskich zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich ( mistrzostwa województwa, okręgu). W rękach wychowanków szkoły spoczywają tytuły rangi europejskiej (m.in. V-ce Mistrzowie Europy w salsie, finaliści Mistrzostw Świata w salsie, Mistrzowie Polski w mambo i salsie).
Zajęcia dla par sportowych w naszym Centrum odbywają się w podziale na grupy wiekowe oraz poziom taneczny dla par od klasy F do S. Tancerze oprócz treningów grupowych mają nieograniczony dostęp do sali tańca na trening własny.

Jesteś zainteresowany formą sportową, lubisz adrenalinę sportowej rywalizacji – zadzwoń , spytaj o odpowiednią dla Ciebie grupę taneczną – 602 403 274.

Akceptujemy karty MultiSport Plus, MultiSport Kids i FitProfit.
Przed wyborem grupy zapoznaj się z warunkami dotyczącymi korzystania z kart w naszym obiekcie – 602 403 274.

Wszystkie zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach Centrum Tańca Fan Dance ul. Kos. Gdyńskich 21 B w Gorzowie Wlkp.

Wstęp na zajęcia wyłącznie w obuwiu zmienianym przed wejściem na sale.

01SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI+48 602 403 274I ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

02OFERTAPOZOSTAŁYCH ZAJĘĆ

03TERMINARZZAJĘĆ DLA DZIECI

04STREFA RELAKSUKAWIARENKA I SKLEPIKpomiędzy zajęciami

W oczekiwaniu na lekcje zapraszamy na kawę i słodycze. W naszej kawiarence zaopatrzysz się w wodę niezbędną podczas zajęć oraz coś słodkiego do nabrania energii. Tutaj również mogą miło spędzić czas rodzice oczekujący na swe pociechy.

| CZYTAJ WIĘCEJ |

05AktualnościFAN DANCE

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...