zajęcia taneczne dla par

Grupy Zaawansowane. Grupy Hobby.

GRUPY TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA DOROSŁYCH KONTYNUUJĄCYCH NAUKĘ NA TRZECH POZIOMACH ORAZ DO GRUP DLA HOBBYSTÓW  I PAR SPORTOWYCH:

– Hobby Bronze

Dla dorosłych i młodzieży. Zajęcia dla osób, które ukończyły kurs tańca towarzyskiego na poziomie podstawowym. Na zajęciach rozwinięcia podstaw z: walca angielskiego, tanga, walca wiedeńskiego, fokstrota, samby, cha cha cha, rumby, jive’a, salsy oraz tańców użytkowych – discofox.

– Hobby Silver

Poziom średnio zaawansowany dla dorosłych i młodzieży. Na te spotkania zapraszamy osoby i pary, które znają zakres programowy z poziomy Hobby Bronze: walc angielski, tango, walc wiedeński, slowfox, quickstep, cha cha cha, samba, rumba, pasodoble, jive. Z reguły uczestnicy tych grup mają za sobą minimum dwuletni staż taneczny.

– Hobby Gold

Poziom zaawansowany. Dorosłe pary taneczne tańca towarzyskiego. Na zajęciach tych grup koncentrujemy się na technice tańców standardowych i latynoamerykańskich.

Taniec sportowy nie jest zarezerwowany dla ludzi młodych. Część uczestników grup seniorskich to tancerze turniejowi, startujący w turniejach tanecznych w grupach hobbystów w kategoriach wiekowych 40+, 50+, 60+ w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. W grupach seniorów w ruchu turniejowym podobnie jak w grupach dziecięcych i młodzieżowych zdobywać można kolejne klasy taneczne ciesząc się sportową rywalizacją.

Tutaj spotykają się ludzie, których połączyła wspólna pasja – taniec. To już nie tylko grupy taneczne, to powód do wielu wspólnych spotkań również poza szkołą : kolędowanie, grill w plenerze, wspólne obchodzenie rocznic, imienin i urodzin i wiele innych działań. A przede wszystkim wyjazdy na warsztaty i obozy szkoleniowe w kraju oraz za granicę. Wspaniała atmosfera powoduje, że wiele grup istnieje już kilkanaście lat! Tworzą się przyjaźnie i grona towarzyskie. A przy okazji – ludzie bawią się, tańczą, aktywnie spędzają czas.

Zapraszamy do grup hobbystów oraz sportowych ( różne poziomy taneczne ). Zadzwoń, zapytaj, w zależności o Twoich umiejętności zaproponujemy jedną z kilku grup.

Terminy nowych grup w aktualnościach.

Chcesz dołączyć do grup na wybranym poziomie zaawansowania, skontaktuj się – 602 403 273 a uzyskasz informację o poziomie zajęć, programie.

01SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI+48 602 403 274I ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

02OFERTAPOZOSTAŁYCH ZAJĘĆ

03TERMINARZZAJĘĆ DLA DOROSŁYCH

04STREFA RELAKSUKAWIARENKA I SKLEPIKpomiędzy zajęciami

W oczekiwaniu na lekcje zapraszamy na kawę i słodycze. W naszej kawiarence zaopatrzysz się w wodę niezbędną podczas zajęć oraz coś słodkiego do nabrania energii. Tutaj również mogą miło spędzić czas rodzice oczekujący na swe pociechy.

| CZYTAJ WIĘCEJ |

05AktualnościFAN DANCE

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...