zajęcia taneczne dla kobiet i dziewcząt

Solo latino lady

Solo latino lady – dla pań i dziewcząt – różne poziomy zaawansowania

Poziom 1 – Od podstaw. Podstawy w tańcach latynoamerykańskich: samba, salsa, bachata, merengue, cha cha cha, rumba…

Poziom 2 – Dla pań kontynuujących naukę „Być kobietą!” , rozwinięcia tańców latynoamerykańskich oraz inne techniki taneczne m.in. burleska

Poziom 3 – Grupa zaawansowana- technika taneczna i nowe rozwiązania choreograficzne.

Grupa dla pań 50+ gwarantuje spokojne tempo zajęć o mniejszym natężeniu

Terminy nowych grup w aktualnościach

Jeśli masz problem z namówieniem swego partnera na tak wspaniałą formę ruchu jaką jest taniec, a marzysz o nauczeniu się tańców latynoamerykańskich (i nie tylko) – te zajęcia są dla Ciebie.

Solo dance to wielka porcja zmysłowego, ekspresyjnego tańca. To najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu. Rytmy latynoamerykańske porwą cię do tańca. Taniec to odpowiednia i najbardziej optymalna porcja ruchu, wyciszenie nerwów, dotlenienie mózgu, rozładowanie napięć i złych emocji. Tu poczujesz świadomość swojego ciała, lekkość i grację ruchów, falujące rytmy bioder i ramion-wszystko to aby po postu”Być kobietą!”.

Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka poszczególnych tańców, krótkie tematy z wykorzystaniem poznanych elementów oraz wyciszenie – stretching.

Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy: kubańskiej nastrojowej rumby, dynamicznej cha cha cha, brazylijskiej samby, bachaty, salsy, kizomby, jive’a oraz inne gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. A przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.

Zajęcia dla kontynuujących ladies solo dance pod hasłem ” Być kobietą ” – oprócz klimatów latynoamerykańskich pojawią się również inne techniki taneczne ( m.in. burleska, flamenco) pozwalające poczuć się kobieco.

Na spotkania dla zaawansowanych zapraszamy głównie osoby, które znają podstawy w tańcach latynoamerykańskich, chcą poznać nowe choreografie i zagłębić się w technikę poszczególnych tańców.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich pań oraz dziewcząt – niezależnie od ich wieku oraz budowy.
Co dają ćwiczenia? Latino solo ma za zadanie poprawić i usprawnić całe ciało. Rozgrzewka składa się z ćwiczeń wzmacniających poszczególne partie ciała, właściwy trening to wysiłek głównie dla ud, bioder, pośladków i ramion, chociaż taniec, tak naprawdę, rozwija wszystkie mięśnie. Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor.

Akceptujemy karty MultiSport Plus i FitProfit.
Przed wyborem grupy zapoznaj się z warunkami dotyczącymi korzystania z kart w naszym obiekcie – 602 403 274.

Wszystkie zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach Centrum Tańca
Fan Dance ul. Kos. Gdyńskich 21 B w Gorzowie Wlkp.

Wstęp na zajęcia wyłącznie w obuwiu zmienianym przed wejściem na sale.

Zapraszamy panie w każdym wieku, w każdej chwili.

01SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI+48 602 403 274I ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

02OFERTAPOZOSTAŁYCH ZAJĘĆ

03TERMINARZZAJĘĆ DLA DOROSŁYCH

04STREFA RELAKSUKAWIARENKA I SKLEPIKpomiędzy zajęciami

W oczekiwaniu na lekcje zapraszamy na kawę i słodycze. W naszej kawiarence zaopatrzysz się w wodę niezbędną podczas zajęć oraz coś słodkiego do nabrania energii. Tutaj również mogą miło spędzić czas rodzice oczekujący na swe pociechy.

| CZYTAJ WIĘCEJ |

05AktualnościFAN DANCE

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...