Grafik zajęć dla dzieci kontynuujących naukę na rok szkolny 2024/2025.

Zajęcia dla kontynuujących naukę, dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

Jeśli Twoje dziecko uczęszczało już na zajęcia taneczne może dołączyć do jednej z kilku grup na odpowiednim poziomie zaawansowania. Zajęcia dla par, duetów oraz solistów tańca towarzyskiego.

Zajęcia na różnych poziomach tanecznych od podstaw do grup sportowych tańca towarzyskiego dla par i solistów. Dla dziewcząt i chłopców.

Grafik na rok szkolny 2024/2025:

– przedszkolaki – poniedziałki 16.15-17.00

– grupa rekreacyjna pary i solo (poziom kandydacki oraz klasy H)- wtorki i czwartki 17.15-18.00

– grupa sportowa młodsza – poniedziałki i środy 17.00-18.30

– grupa sportowa starsza – poniedziałki 18.45-20.15

Inne grupy(od podstaw) – zapytaj o terminy i dostępność miejsc 602 403 274, https://fandance.pl/zapisy-zajecia-dla-dzieci-od-lat-4/

Przyjmujemy dzieci, które uczęszczały na zajęcia w poprzednich latach, lub znają podstawy z zajęć organizowanych w szkołach – zaproponujemy spotkanie kwalifikacyjne w celu ustalenia grupy odpowiedniej do wieku i poziomu zaawansowania.

Tematyka – tańce latynoamerykańskie, standardowe. W grupach dziecięcych na pewno nie zabraknie elementów z innych technik tanecznych oraz choreografii do aktualnie popularnej muzyki z videoclipów.
Zajęcia dla dzieci rozwijają muzykalność, pamięć ruchową, koordynację i grę aktorską, która jest nieodłącznym elementem choreografii. Zajęcia poprawiają wydolność fizyczną i rozwijają umiejętność kreatywnego myślenia.
Żywiołowa choreografia zawiera wyćwiczone elementy, ale zarazem pozwala na swobodną interpretację muzyki.

W Polsce rozgrywane są turnieje, przeglądy taneczne dla par duetów oraz solistów w różnych technikach tanecznych:m.in. show dance, modern, jazz a także latino dance i taniec towarzyski. Członkowie grup tańca towarzyskiego w naszym Centrum przygotowywani są do występów i turniejów tańca od wewnątrzklubowych, poprzez rejonowe do imprez ogólnopolskich w tańcu towarzyskim.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Taniec od zawsze grał istotną rolę w życiu człowieka, gdyż pomaga w zrozumieniu i przeżywaniu emocji, usprawnia ciało i dotlenia umysł dlatego też jest niezwykle ważny w prawidłowym rozwoju dzieci. Ruch, podobnie jak zabawa jest naturalną potrzebą fizjologiczną u dzieci, dlatego też taniec może dawać ogromną satysfakcję, dlaczego więc tego nie wykorzystać?

Dziecko poprzez zabawy rytmiczno-ruchowe ćwiczy pamięć i rozwija wyobraźnię, a walka z własnymi słabościami umacnia w nim pewność siebie. Dziecko, tańcząc, uczy się koordynacji i panowania nad własnym ciałem; muzyka wpływa na rozwój emocjonalny i wyobraźnię dzieci, poprzez taniec rozwijają się uzdolnienia artystyczne dziecka, taniec wyrabia poczucie rytmu. Przyzwyczajenie do aktywności fizycznej w dzieciństwie może utrzymać się także później, co zmniejszy ryzyko nadwagi i otyłości u dziecka.

Występy taneczne przed publicznością uczą radzenia sobie ze stresem związanym z publicznymi wystąpieniami. Podczas zajęć dzieci uczą się, jak powinna wyglądać współpraca w grupie,zabawa w grupie rówieśników pomaga przełamać się dzieciom nieśmiałym.

A przed wszystkim – to mnóstwo wspaniałej zabawy !!!

Być może te zajęcia będą początkiem pięknej przygody z tańcem Twojej pociechy tak, jak w przypadku wielu naszych tancerzy tańca towarzyskiego. Szkoła szczyci się licznymi sukcesami par sportowych w różnych kategoriach wiekowych od dzieci po osoby dorosłe.
Jest to niezliczona ilość medali i pucharów zdobytych przez wychowanków w ogólnopolskich turniejach tańca, turniejach mistrzowskich zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich ( mistrzostwa województwa, okręgu). W rękach wychowanków szkoły
spoczywają tytuły rangi europejskiej (m.in. V-ce Mistrzowie Europy w salsie, finaliści Mistrzostw Świata w salsie, Mistrzowie Polski w mambo i salsie).

Akceptujemy karty MultiSport Plus, MultiSport Kids i FitProfit.
Wejścia na w/w karty – bez żadnych dopłat. Przed wyborem grupy zapoznaj się z warunkami dotyczącymi korzystania z kart w naszym obiekcie – 602 403 274.

Wszystkie zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach Centrum Tańca Fan Dance ul. Kos. Gdyńskich 21 B w Gorzowie Wlkp.

Wstęp na zajęcia wyłącznie w obuwiu zmienianym przed wejściem na sale.

Jednocześnie informujemy, że Państwa dane kontaktowe gromadzone są w celu dalszej komunikacji i przechowywane zgodnie z rozporządzeniami RODO (szczegóły w Polityce prywatności: https://fandance.pl/polityka-prywatnosci/ ).

 

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...