Slide

01 Centrum Tańca FAN DANCE JEDYNA TAKA SZKOŁA W GORZOWIE

Uczymy tańca od 45 lat!!!

Fan Dance uczy tańca od 45 lat! A dokładnie jego założyciel – Grzegorz Depta.

45 lat temu – 4 października 1977 roku odbyły się pierwsze zajęcia taneczne prowadzone przez prekursora tańca towarzyskiego – Grzegorza Depta.

Grzegorz Depta ukończył studia taneczne organizowane przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Nauczyciel najwyższej kategorii instruktorskiej. Międzynarodowy sędzia tańca towarzyskiego. Odznaczony szeregiem nagród i odznaczeń:

  • Złotym Medalem za Długoletnią Służbę przyznawanym przez Prezydenta RP za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
  • honorową odznaką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
    “Zasłużony dla Kultury Polskiej”
  • Odznaką Honorową Miasta Gorzowa Wlkp.
  • medalem “Za wybitny wkład pracy na rzecz rozwoju ruchu tanecznego w Polsce”

To już 45 lat i tysiące kursantów, setki tancerzy sportowych klas tanecznych od F do S, mnóstwo osiągnięć, medali, dyplomów i podziękowań. To lata wielu działań, festiwali, pokazów, organizacji prestiżowych turniejów tańca. To lata radości i satysfakcji z sukcesów podopiecznych, wytężonej pracy nad kształtowaniem młodego tancerza ale i wskazówek jak czerpać radość z tańca udzielanych kursantom, dzieciom, dorosłym, seniorom.

Przez te 45 lat byliście Państwo z Centrum Tańca – tancerze, rodzice, kursanci.

Dziękujemy wszystkim, którzy towarzyszyli szkole przez te lata jako zawodnicy, uczniowie i sympatycy.

Zapraszamy do galerii zdjęć i do stron archiwalnych. To oczywiście odrobina spośród tysięcy zdjęć z różnych wydarzeń w życiu Centrum Tańca. Może odnajdziecie tam siebie lub znajomych. A może posiadacie w archiwach zdjęcia, którymi chcielibyście podzielić się z nami.

o nas

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...