Slide

01 Centrum Tańca FAN DANCE JEDYNA TAKA SZKOŁA W GORZOWIE

Sportowe pary tańca towarzyskiego

Kategorie dziecięce, juniorów, młodzieży i dorosłych.

Obok form użytkowych w Centrum Tańca prężnie funkcjonują grupy tańca sportowego.
Szkoła szczyci się licznymi sukcesami par sportowych w różnych kategoriach wiekowych od dzieci po osoby dorosłe. Jest to niezliczona ilość medali i pucharów zdobytych przez wychowanków w ogólnopolskich turniejach tańca, turniejach mistrzowskich zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich ( mistrzostwa województwa, okręgu). W rękach wychowanków szkoły spoczywają tytuły rangi europejskiej (m.in. V-ce Mistrzowie Europy w salsie, finaliści Mistrzostw Świata w salsie, Mistrzowie Polski w mambo i salsie).
Zajęcia dla par sportowych w naszym Centrum odbywają się w podziale na grupy wiekowe oraz poziom taneczny dla par od klasy F do S. Tancerze oprócz treningów grupowych mają nieograniczony dostęp do sali tańca na trening własny.

Polskie towarzystwo taneczne obejmuje rywalizacją sportową dzieci od kategorii do lat 7 po grupę Senior. W naszym Centrum trenują członkowie wszystkich grup wiekowych. W ostatnich latach prężnie rozwija się ruch taneczny w grupach Seniorów. Osoby rozpoczynające naukę na kursach tańca dla dorosłych mogą kontynuować swą przygodę z tańcem bez ograniczenia czasowego.

Na taniec nigdy nie jest za późno!

Jesteś zainteresowany formą sportową, lubisz adrenalinę sportowej rywalizacji – zadzwoń, spytaj o odpowiednią dla Ciebie grupę taneczną – 602 403 274.

 

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...