Karty benefitowe

REGULAMIN korzystania z systemu kart benefitowych w Centrum Tańca Fan Dance Anny i Grzegorza Depta

1. W CT Fan Dance honorowane są karty Multisport Plus, MultiSport Kids, FitSport oraz FitProfit. Posiadacze kart mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych bez dodatkowych opłat w kursach tańca, zajęciach fitness, wyłączając grupy zamknięte, w których obowiązują wyłącznie karnety: miesięczne, czasowe (półroczne itp.). Warunkiem udziału w wybranym kursie jest dostępność miejsc.

2. Użytkownik zobowiązany jest do dokonania rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe odbywające się w trybie cyklicznym, cykl obejmuje 4 spotkania w miesiącu.
Przed wyborem kursu należy sprawdzić dostępność miejsc, czy obejmuje on wejścia na karty, oraz zapoznać się z warunkami dotyczącymi korzystania z kart w naszym obiekcie – 602 403 274

3. Z zajęć w CT Fan Dance może korzystać użytkownik z potwierdzoną rezerwacją po okazaniu czytelnie podpisanej karty oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość.
Kartę lub aplikację rejestruje się wyłącznie przed zajęciami. Nie ma możliwości użycia karty po zakończeniu zajęć.

4. CT Fan Dance ma prawo pobierania kaucji zwrotnej za kursy odbywające się w trybie cyklicznym.
Posiadacz karty zobowiązany jest do uiszczenia przed rozpoczęciem nauki miesięcznej kaucji zwrotnej za rezerwację miejsca na zajęciach grupowych. Kaucja jest zwracana gdy frekwencja na zajęciach wynosi 100% w ciągu całego cyklu rozliczeniowego (miesiąca) , jeden okres rozliczeniowy (miesiąc) to 4 spotkania.
Kaucja rozliczana jest po ostatnich zajęciach cyklu. Pełna kwota kaucji zwracana jest w przypadku kiedy posiadacz karty uczestniczył we wszystkich zajęciach kursu w trybie miesięcznym. Za zajęcia w których nie wziął udziału CT ma prawo potrącenia 25% od kwoty kaucji za każdą nieobecność na zajęciach.

Odpowiedzi na wszelkie pytania oraz pozostałe informacje otrzymacie Państwo pod numerami telefonów: 602 403 273, 602 403 274.

 

 

 

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...