Marzec : Zwycięstwo Michała i Nastazji w Finland Open 2014

Michał Miniewicz i Nastazja Szypulska zostali zwycięzcami Professional Division LA na Finland Open 2014 ( 8 marca 2014 ).

Gratulujemy !!!

http://www.worlddancesport.org/Event/Competition/Open-Helsinki-19665/Adult-Latin-46096/Ranking

Pozostałe wyniki par sportowych -luty/ marzec 2014:

15.02.2014 Tarnowo Podgórne :

– Adam Dudarewicz Iga Mazurek klasa A LA m-ce II

– Piotr Starzyński Marta Baranowska klasa B ST m-ce I – uzyskują klasę A

– Daniel Myślicki Laura Tąkiel 12-13 D  m-ce II

01.03.2014 Słubice :

– Szymon i Kornelia Korbanek kl. D – III m-ce

– Tomasz Biały Weronika Szafran Kl. C  ST III m-ce , LA III m-ce

02.03.2014 Środa Śląska :

– Daniel Myślicki Laura Tąkiel 12-13 D m-ce II

08.03.2014 Babimost 

– Tomasz Biały Weronika Szafran klasa C ST m-ce I

14-16 03.2014 Brno Open 

– Piąte miejsce Michała i Nastazji !!!

http://twistservice.pl/pl/taniec-towarzyski/7282-brno-open-2014

15.03.2014 Grodzisk Wlkp.

– Adam Dudarewicz Iga Mazurek klasa A LA m-ce II

– Piotr Starzyński Marta Baranowska klasa A ST m-ce III

– Tomasz Biały Weronika Szafran klasa C ST m-ce II LA m-ce II

– Daniel Myślicki Laura Tąkiel 12-13 D m-ce I

– Szymon i Kornelia Korbanek klasa D m-ce II uzyskują klasę C

16.03.2014 Międzyrzecz

– Adam Dudarewicz Iga Mazurek klasa A LA m-ce I

– Tomasz Biały Weronika Szafran klasa C ST m-ce III

– Nikodem Drążewski Agnieszka Piekarska klasa D m-ce III

oraz pary rekreacyjne – miejsca I

Patryk Tomaszewski Aleksandra Konieczna, Sebastian Nachowiak Sara Kruk, Cezary Kossiński Nadia Pawlak, Karolina Janiak Natasza Kowalska, Jędrzej Kozłowski Weronika Przepłata, Jakub Minorowicz Martyna Majchrzak, Kamil Kuleszka Hanna Wójcik, Filip Nawrocki Julia Paschke, Franciszek Podolski Natasza Wójcik.

22.03.2014 Kamień Pomorski

– Daniel Myślicki i Laura Tąkiel 12-13 lat D m-ce III

23.03.2014 Skwierzyna

– Tomasz Biały i Weronika Szafran klasa C ST – m-ce I

– Daniel Myślicki i Laura Tąkiel 12-13 lat D – m-ce II

– oraz I m-ca par rekreacyjnych : Dawid Łajca Jagoda Nawrocka, Filip Nawrocki Julia Paschke, Kamil Kuleszka Hania Wójcik.

29.03.2014 Leszno

– Adam Dudarewicz Iga Mazurek klasa A LA – m-ce III

– Tomasz Biały Weronika Szafran klasa C St m-ce II , La m-ce II

– Nikodem Drązewski Agnieszka Piekarska klasa D – m-ce II

– Daniel Myślicki Laura Tąkiel 12-13 D – m-ce I – zdobywają klasę C

30.03.2014 Głogów

– Tomasz Biały Weronika Szafran klasa C –  La m-ce I , ST m-ce III

– Dawid Łajca Jagoda Nawrocka 10-11 G – m-ce I