Zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020.

Trwają nabory na rok szkolny 2019/2020.

TO PROSTE- zarezerwuj miejsce:

  • TELEFONICZNIE- zadzwoń pod numer 602 403 274 i powiedz nam jaki kurs Cię interesuje
  • E-MAIL- napisz-  kontakt@fandance.pl , odpowiemy na każde pytanie
  • FORMULARZ- skorzystaj z formularza w zakładce KONTAKT

Na zwrotnie podany numer telefonu lub adres poczty przesyłamy potwierdzenia rezerwacji oraz szczegóły dotyczące organizacji grup.

Zapraszamy dzieci w wieku od lat 4 do Akademii Przedszkolaka, dzieci starsze na zajęcia Tanecznego ABC, młodzież na kursy tańca towarzyskiego i solo dance. Przyjmujemy dzieci, które posiadają już podstawy taneczne do grup dla kontynuujących naukę na poziomie rekreacyjnym oraz na zajęcia sportowego tańca towarzyskiego.

W miesiącu wrześniu rozpoczynamy również kursy dla młodzieży i dorosłych (od podstaw oraz dla kontynuujących: latinomix, discofox, taniec towarzyski, tango).

Zapraszamy panie na zajęcia solo lady w grupach na trzech poziomach zaawansowania.

Więcej informacji o kursach w opisie poszczególnych form.

Akceptujemy karty : MultiSport , MultiSport Kids oraz FitProfit. Wejścia na w/w karty – bez żadnych dopłat możliwe są na większość kursów. Przed wyborem kursu dowiedz się, czy obejmuje on wejścia na karty oraz zapoznaj się z warunkami dotyczącymi korzystania z kart w naszym obiekcie – 602 403 274.

Jednocześnie informujemy, że Państwa dane kontaktowe gromadzone są w celu dalszej komunikacji i przechowywane zgodnie z rozporządzeniami RODO (szczegóły w Polityce prywatności: http://fandance.pl/polityka-prywatnosci/ ).

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...