fbpx

Zapisy, nowe kursy-listopad.

Można jeszcze dokonać zapisów do grup dziecięcych na rok szkolny 2018/2019. Przyjmujemy również rezerwacje na nowe kursy dla młodzieży i dorosłych.

Zapraszamy dzieci w wieku od lat 4 do Akademii Przedszkolaka, dzieci starsze na zajęcia Tanecznego ABC oraz solo dance. Przyjmujemy również dzieci, które posiadają już podstawy z tańca towarzyskiego do grup dla kontynuujących naukę na poziomie rekreacyjnym oraz na zajęcia sportowego tańca towarzyskiego.

W listopadzie rozpoczynamy również kursy dla młodzieży i dorosłych:

  • Kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych- od 20 listopada wtorki godz. 20.30
  • Doscofox: dla zaawansowanych od 7 listopada środy godz. 20.15, od podstaw od 21 listopada godz.19.00.
  • Latinomix w parach – poziom średnio zaawansowany od 19 listopada poniedziałki godz. 19.00
  • Latino solo dla pań: początkujący poniedziałki 20.30, poziom średnio zaawansowany czwartki 19.15, poziom zaawansowany wtorki 19.00

 

Rezerwacje tel. 602 403 274, e-mail: kontakt@fandance.pl lub przez formularz kontaktowy. Na zwrotnie podany numer telefonu lub adres poczty przesyłamy potwierdzenia rezerwacji oraz szczegóły dotyczące organizacji grup.

Więcej informacji w opisie poszczególnych form.

Jednocześnie informujemy, że Państwa dane kontaktowe gromadzone są w celu dalszej komunikacji i przechowywane zgodnie z rozporządzeniami RODO (szczegóły w Polityce prywatności: http://fandance.pl/polityka-prywatnosci/ ).

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...