SALSA w parach, od podstaw.

Wtorki 19.30-20.30. Są wolne miejsca.

Salsa- taniec, który zdominował parkiety taneczne ostatniego dziesięciolecia. Grany przez DJ na dyskotekach, popularny na domówkach i wieczorkach, obecny w repertuarach zespołów grających na żywo na dancingach i balach. Jej popularność spowodowała, że stał się tańcem użytkowym, należącym do listy tańców, które należy znać aby dobrze bawić się na każdej imprezie tanecznej.

Muzyka narodziła się z fuzji rytmów afrokubańskich i karaibskich. Rozwijała się zarówno na Kubie, w Portoryko, Nowym Jorku, jak i innych krajach latynoskich regionu Karaibów. Stąd też wiele stylów salsy różniących się krokiem podstawowym, rytmem, geometrią tańca (taniec po kole lub w linii), sposobem prowadzenia partnerki. Na zajęciach – salsa liniowa, najpopularniejszy styl w Europie.

Nie trzeba być latynoskim macho ani latin girl aby móc bawić się w tym stylu. Kurs na poziomie podstawowym obejmuje podstawy taneczne i najbardziej praktyczne elementy w formie użytkowej oraz najbardziej praktyczne rozwiązania łączenia figur, do zastosowania na każdą imprezę z muzyką latynoską oraz popularną.

Centrum Tańca zapewnia fachowość. To jedyna szkoła tańca w Gorzowie z międzynarodowymi sukcesami w dziedzinie tańców latynoamerykańskich. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych nauczycieli tańca, trenerów z doświadczeniem potrafiących dostosować poziom, natężenie zajęć do potrzeb ćwiczących.

Zajęcia powadzi Anna Depta:

  • Dyplomowany Nauczyciel Tańca kat I
  • Tancerka klasy międzynarodowej S w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych
  • Trener m.in. Mistrzów Polski w salsie i mambo, V-ce Mistrzów Europy i finalistów Mistrzostw Świata w salsie.

Akceptujemy karty MultiSport Plus, MultiSport Kids i FitProfit.

—————–

Zajęcia odbywają się w

Centrum Tańca „Fan Dance” Anna i Grzegorz Depta

Gorzów Wlkp. 66-400

ul. Kosynierów Gdyńskich 21 B

Informacje i zapisy:

E-mail:

kontakt@fandance.pl

Anna Depta

602 403 274

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...