Pro-Am – lekcje indywidualne

System Pro-Am to międzynarodowy system opierający się na tańcu:
tancerza profesjonalnego z amatorem -kursantem ( podobnie jak
w „Tańcu z gwiazdami”)
PRO-AM to doskonały sposób na indywidualne lekcje w przypadku braku partnera. Partnerem / partnerką jest instruktor. Parę taneczną stanowią: PRO – nauczyciel (PROfesjonalista) i AM – uczeń (AMator).
Ten indywidualny system to idealny sposób na szybką i efektywną naukę względniający tempo, czas oraz rodzaje uczonych tańców dostosowując je do indywidualnych potrzeb kursanta.
Osoby ,które nie posiadają partnera lub partnerki nie tylko mają możliwość nauki w systemie PRO-AM, ale również prezentowania swych umiejętności na turniejach tańca towarzyskiego, w których uczeń tańczy na parkiecie turniejowym z własnym instruktorem.
Pro-Am to również wymarzona sytuacja dla osób już uczęszczających na zajęcia grupowe, które szukają kolejnego wyzwania, bodźca do rozwoju, chciałyby wykorzystać nabyte umiejętności i sprawdzić się wraz ze swoim instruktorem na turniejowym parkiecie. Co więcej – przeznaczony jest dla osób w każdym wieku.

Na czym to polega i skąd się wziął Pro-Am?

Pro-Am to bardzo popularny system nauczania tańca, który powstał w Stanach Zjednoczonych. Obecnie w tym systemie uczą szkoły na całym świecie i obejmuje on praktycznie wszystkie style tańczone w parze, m.in. taniec towarzyski, salsę, tango argentino, swing i wiele innych.
Idealną sytuacja dla kursantów rozpoczynających naukę w tym systemie jest możliwość wyboru ilości tańców. W konkurencji turniejowej single dance wystarczy zaprezentować jeden wybrany taniec, multidance lub challenge – odpowiednio dwa lub cztery tańce. Zapraszamy osoby chętne do nauki w systemie indywidualnym – zarówno panie jak i panów. Dobierzemy każdemu z Państwa własnego partnera-instruktora, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. U nas również Państwo decydują o intensywności nauki – pojedyncze lekcje oraz pakiety 5, 10 ,… lekcji . Wspólnie ustalamy terminy lekcji oraz program taneczny.

Więcej informacji o cennikach, pakietach – 602 403 274 oraz w biurze CT