Solo dance dla pań- NOWA GRUPA OD 13 LUTEGO

Już niedługo ciemne chmury coraz częściej przetykać będą promienie słońca, zwiastując nadejście wiosny. Zaczniemy planowanie wakacji. Otworzymy szafę w poszukiwaniu letniej odzieży, bikini…

Na ten moment przygotować trzeba się już dziś. A przede wszystkim przygotować SIEBIE na przyjście wiosny. A nic nie uszczęśliwia bardziej  jak dobre samopoczucie, poczucie atrakcyjności i sprawności fizycznej.

Otwieramy więc dla pań kolejną grupę LATINO LADY od podstaw. Grupa tylko i wyłącznie dla Pań! Tutaj nikt nas nie ocenia, nie wymaga wytężonego wysiłku. Bawiąc się, tańcząc i śmiejąc zrzucimy bezboleśnie więcej obciążającego nas bagażu niż wielogodzinne wysiłki na siłowni.

To już czwarty poziom taneczny. Jest nas coraz więcej. To grupy dla kobiet, które lubią ruch, kochają taniec, lubią się pośmiać w dobrym towarzystwie.

Zapraszamy

  • Poziom 1 – podstawowa czwartki 20.30-21.30 START 13 LUTEGO
  • Poziom 2 – czwartki 19.15-20.15
  • Poziom 3 – średnio zaawansowana Solo dance „Być kobietą” (nie tylko tańce latynoamerykańskie) – poniedziałki 20.30
  • Poziom 4 – grupa zaawansowana – wtorki 19.15 – 20.15

JAK ROZPOCZĄĆ ? TO PROSTE!  Wystarczy wybrać odpowiedni poziom zajęć. Zapraszamy panie w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania i z każdym zapotrzebowaniem na aktywność fizyczną.

U nas nie wiążesz się żadną umową ani przedpłatą, nie musisz wcześniej kupować karnetu ani dokonywać rejestracji. Opłata 20 zł za wejście (w karnecie 15 zł) pobierana jest bezpośrednio przed wejściem-tylko gotówka.

informacje 602 403 274

Jeśli masz problem z namówieniem swego partnera na tak wspaniałą formę ruchu jaką jest taniec, a marzysz o nauczeniu się tańców latynoamerykańskich (i nie tylko) – te zajęcia są dla Ciebie.

Solo dance to wielka porcja zmysłowego, ekspresyjnego tańca. To najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu. Rytmy latynoamerykańske porwą cię do tańca. Taniec to odpowiednia i najbardziej optymalna porcja ruchu, wyciszenie nerwów, dotlenienie mózgu, rozładowanie napięć i złych emocji. Tu poczujesz świadomość swojego ciała, lekkość i grację ruchów, falujące rytmy bioder i ramion-wszystko to aby po postu”Być kobietą!”.

Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka poszczególnych tańców, krótkie tematy z wykorzystaniem poznanych elementów oraz wyciszenie – stretching.

To zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy: kubańskiej nastrojowej rumby ,dynamicznej cha cha cha, brazylijskiej samby, bachaty, cumbii, reggaetonu,salsy, kizomby  itp. oraz inne gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. A przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.

Zajęcia poniedziałkowe, dla kontynuujących ladies solo dance pod hasłem ” Być kobietą ” – oprócz klimatów latynoamerykańskich pojawią się również inne techniki taneczne ( m.in. burleska) pozwalające poczuć się kobieco.

Na wtorkowe spotkania zapraszamy głównie osoby, które znają podstawy w tańcach latynoamerykańskich, trenujące taniec sportowy lub formę Pro-Am, chcą poznać nowe choreografie i zagłębić się w technikę poszczególnych tańców.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich pań oraz dziewcząt – niezależnie od ich wieku oraz budowy.

Centrum Tańca zapewnia fachowość. To jedyna szkoła tańca w Gorzowie z międzynarodowymi sukcesami  w dziedzinie tańców latynoamerykańskich. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych nauczycieli tańca, trenerów z doświadczeniem potrafiących dostosować poziom, natężenie zajęć do potrzeb ćwiczących. Trenerów, którzy doprowadzili wielu tancerzy do licznych osiągnięć. W rękach tancerzy szkoły spoczywają tytuły rangi europejskiej : m.in. V-ce Mistrzowie Europy w salsie, finaliści Mistrzostw Świata w salsie, Mistrzowie Polski w mambo i salsie.

Akceptujemy karty MultiSport Plus i FitProfit.
Wejścia na w/w karty – bez żadnych dopłat. Przed wyborem grupy zapoznaj się z warunkami dotyczącymi korzystania z kart w naszym obiekcie – 602 403 274.

Wszystkie zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach Centrum Tańca Fan Dance ul. Kos. Gdyńskich 21 B w Gorzowie Wlkp.

Wstęp na zajęcia wyłącznie w obuwiu zmienianym przed wejściem na sale.

Zapraszamy panie w każdym wieku, w każdej chwili.

 

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...