fbpx

Latino solo dance dla pań i dziewcząt – trzy poziomy zaawansowania

Drogie Panie! Po przerwie zimowej wracamy z nowymi postanowieniami! Przygotowujemy się do wiosny! Mobilizujemy się i w końcu robimy coś dla siebie! Wystarczy wybrać odpowiedni poziom zajęć i Nowy Rok rozpocząć aktywnie. Zapraszamy panie w każdym wieku, na każdym poziomie i z każdym zapotrzebowaniem na aktywność fizyczną.

  • Poziom 1 – podstawy poniedziałki 20.15
  • Poziom 2 – dla pań kontynuujących naukę – czwartki 19.15-20.15
  • Poziom 3 – grupa zaawansowana – wtorki 19.15 – 20.15

Jeśli masz problem z namówieniem swego partnera na tak wspaniałą formę ruchu jaką jest taniec, a marzysz o nauczeniu się tańców latynoamerykańskich (i nie tylko) – te zajęcia są dla Ciebie.

Gorące rytmy latynoamerykańskie sprawiają, że nogi same porwą Cię do tańca. W jednej chwili wprawiasz w ruch całe ciało – dotleniasz mózg, wyciszasz nerwy, korygujesz postawę. A co najważniejsze, dajesz upust emocjom i uwalniasz wyobraźnię. Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec. I najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu.

Latino solo są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy bachaty, salsy, samby, rumby , cha cha cha, itp.. oraz inne gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. A przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.

Na wtorkowe spotkania zapraszamy głównie osoby, które brały już udział w zajęciach ruchowych.

Zajęcia czwartkowe – ladies solo dance pod hasłem ” Być kobietą ” – oprócz klimatów latynoamerykańskich pojawią się również inne techniki taneczne pozwalające poczuć się kobieco.
Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka poszczególnych tańców, krótkie tematy z wykorzystaniem poznanych elementów oraz wyciszenie – stretching.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich pań oraz dziewcząt – niezależnie od ich wieku oraz budowy.
Co dają ćwiczenia? Latino solo ma za zadanie poprawić i usprawnić całe ciało. Rozgrzewka składa się z ćwiczeń wzmacniających poszczególne partie ciała, właściwy trening to wysiłek głównie dla ud, bioder, pośladków i ramion, chociaż taniec, tak naprawdę, rozwija wszystkie mięśnie. Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor.

Strój sportowy i OBOWIĄZKOWO ZMIENNE OBUWIE ( prosimy panie o zmianę obuwia na obuwie halowe, nie używane na co dzień )

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...