Latino Mix w parach (bachata, salsa, merengue) od 6 października

Zapraszamy na kurs tańców latynoamerykańskich: salsa, bachata, merengue. Zajęcia wtorki 20.45-21.45. Rozpoczęcie 6 października.

zarezerwuj miejsce TO PROSTE:

  • TELEFONICZNIE- zadzwoń pod numer 602 403 274 i powiedz nam jaki kurs Cię interesuje
  • E-MAIL- napisz-  kontakt@fandance.pl , odpowiemy na każde pytanie
  • FORMULARZ- skorzystaj z formularza w zakładce KONTAKT

Na zwrotnie podany numer telefonu lub adres poczty przesyłamy potwierdzenia rezerwacji oraz szczegóły dotyczące organizacji grup.

Latino Mix to kurs coraz bardziej popularnych tańców Ameryki Łacińskiej: salsa liniowa, merengue i bachata. Uzupełnieniem kursu są podstawy z rumby, bachatango, oraz afrykańskiej kizomby. Na zajęciach poziomu pierwszego podstawy ruchowe i rytmiczne, proste elementy do wykorzystania na każdą imprezę latynoską i nie tylko.

Osoby, które znają podstawy z salsy, bachaty, zapraszamy na zajęcia na poziomie 2. Na tym poziomie więcej o nowych tańcach – cumbia, bachatango, kizomba oraz rozwijamy wcześniej poznane tańce o nowe elementy taneczne i połączenia choreograficzne. Na poziomie 2  dowiecie się więcej o charakterze tańców, technice tanecznej (akcje ciała: bioder, ramion), partnerowaniu.

Latino Mix to kurs tańców, które zyskują w Europie coraz większą popularność. Nowością na naszych kursach w tym sezonie jest bachatango i cumbia. Pojawiają się również elementy reggaetonu. Wybór tańców realizowanych na kursie umożliwia zabawę przy muzyce latynoskiej  w różnym tempie, o różnej dynamice i charakterze od nastrojowej rumby po dynamiczną salsę.

Na poziomie pierwszym każda z lekcji to podstawy z jednego tańca, co gwarantuje, że już po kilku godzinach nauki będą mogli Państwo swobodnie bawić się na każdej imprezie. Nie trzeba być latynoskim macho ani latin girl aby móc bawić się w tym stylu. Kurs na poziomie podstawowym obejmuje podstawy taneczne i najbardziej praktyczne elementy w formie użytkowej oraz najbardziej praktyczne rozwiązania łączenia figur, do zastosowania na każdą imprezę z muzyką latynoską oraz popularną.

Centrum Tańca zapewnia fachowość. To jedyna szkoła tańca w Gorzowie z międzynarodowymi sukcesami w dziedzinie tańców latynoamerykańskich. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych nauczycieli tańca, trenerów z doświadczeniem potrafiących dostosować poziom, natężenie zajęć do potrzeb ćwiczących.

Zajęcia powadzi Anna Depta:

  • Dyplomowany Nauczyciel Tańca kat I
  • Tancerka klasy międzynarodowej S w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych
  • Trener m.in. Mistrzów Polski w salsie i mambo, V-ce Mistrzów Europy i finalistów Mistrzostw Świata w salsie.

Akceptujemy karty MultiSport Plus i FitProfit.
Wejścia na w/w karty – bez żadnych dopłat. Przed wyborem grupy zapoznaj się z warunkami dotyczącymi korzystania z kart w naszym obiekcie – 602 403 274.

Wszystkie zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach Centrum Tańca Fan Dance ul. Kos. Gdyńskich 21 B w Gorzowie Wlkp.

Wstęp na zajęcia wyłącznie w obuwiu zmienianym przed wejściem na sale.

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...