Slide

01 Centrum Tańca FAN DANCE JEDYNA TAKA SZKOŁA W GORZOWIE

Discofox (dwa na jeden). Kursy od podstaw i dla znających podstawy.

Czeka Cię impreza taneczna, party, bal, dyskoteka?!
A może wielkimi krokami zbliża się impreza rodzinna, wesele?

Niezależne od tego, gdzie i w jakim gronie spędzicie te uroczystości, jedno jest oczywiste- towarzyszyć temu będzie muzyka i taniec!

Zapraszamy na kurs tańca Discofox. To najpraktyczniejszy i najbardziej uniwersalny taniec aby przygotować się do zabawy tanecznej.

Zapraszamy na kursy:

  • poziom 1 – wtorki 20.45-21.45
  • poziom 2 – czwartki 20.45-21.45
  • poziom 1 – discofox, salsa, bachata – wtorki 19.30-20.30

Potrzebujesz więcej informacji- skontaktuj się telefonicznie – 602 403 274, http://fandance.pl/kontakt/

Taniec towarzyski czy discofox? Nad tym często zastanawiają się osoby wybierające kurs tańca.
Oczywiście najlepiej umieć zatańczyć wszystko: salsę, rumbę, cha cha cha, rock and rolla, walca, tango, fokstrota…
Discofox włączony jest w naszej szkole w program tańca towarzyskiego, gdzie jego tajniki możemy poznać obok tańców standardowych i latynoamerykańskich. Ale jeśli nie mamy zapasu czasu na naukę, czeka nas impreza- wesele: własne, córki, syna; bal karnawałowy, dyskoteka, studniówka…?

Dla osób, które chcą się skupić tylko na tańcu użytkowym, imprezowym proponujemy właśnie ten kurs- DISCOFOX. Na tym kursie ilość wprowadzanych elementów z tego tańca jest dużo większa, niż na ogólnym kursie tańca towarzyskiego. Daje to możliwość niezliczonej ilości połączeń tanecznych od podstawowych do rozwiniętych.
A poza tym to taniec szalenie łatwy w formie podstawowej. Nawet osoby początkujące błyskawicznie opanowują figury podstawowe, stopniowo łącząc je w coraz bardziej zaawansowane kombinacje.
Kurs podstawowy to 8 lekcji, po których przechodzimy do poziomu drugiego: rozwinięte choreografie i zaawansowany sposób tańczenia.

Discofox popularnie nazywany w Polsce „dwa na jeden” (2 na 1- nazwa nieformalna) to taniec, który od wielu lat okazuje się najpopularniejszym sposobem zatańczenia w parze praktycznie do każdej muzyki w metrum 4/4. Jest to jeden z najprostszych, najchętniej tańczonych i najbardziej znanych tańców użytkowych. Sprawdza się na każdej imprezie: dancing, dyskoteka, wesele, studniówka czy sylwester. Jest to idealny taniec na wesele zarówno dla gości jak też tańczony często jako pierwszy taniec weselny Młodej Pary. Tańczony jest zarówno do muzyki w wolnym jak i szybkim tempie. Może być tańczony zarówno przez osoby młode jak i w wieku dojrzałym, a nieograniczona liczba możliwych do zatańczenia figur i kombinacji sprawia, że taniec ten nigdy się nie nudzi. Taniec Discofox znany jest w świecie pod różnymi nazwami Hustle, Disco Swing czy Rock Fox (nazwy formalne, zatwierdzone przez IDO) i cieszy się ogromną popularnością w Niemczech, Francji, Austrii i wielu innych krajach. W Polsce często pod nazwą dwa na jeden jest szalenie popularną formą użytkową i – na razie mniej popularną – formą turniejową . Discofox ze względu na swoją łatwość i popularność zawojował kraje zachodnie gł. Niemcy. Odbywają się tam nie tylko wielostopniowe kursy discofox, ale również rozgrywane są regularne turnieje tańca.

zarezerwuj miejsce TO PROSTE:

TELEFONICZNIE- zadzwoń pod numer 602 403 274 i powiedz nam jaki kurs Cię interesuje

E-MAIL- napisz- kontakt@fandance.pl , odpowiemy na każde pytanie,

FORMULARZ- skorzystaj z formularza w zakładce KONTAKT

Na zwrotnie podany numer telefonu lub adres poczty przesyłamy potwierdzenia rezerwacji oraz szczegóły dotyczące organizacji grup.

Akceptujemy karty MultiSport Plus i FitProfit.

Przed wyborem grupy zapoznaj się z warunkami dotyczącymi korzystania z kart w naszym obiekcie – 602 403 274.

 

Gdzie przydaje się discofox? Wszędzie tam, gdzie gra muzyka!

Podobało Ci się? Polub nas!

Loading...