Taneczne ABC dla chłopców i dziewcząt.

Dla dzieci od lat 7.

Zajęcia skierowane do dzieci w wieku szkolnym. To zapoznanie głównie z bogactwem rytmów zawartych w tańcach towarzyskich ( samba, cha cha cha, jive, walc itp..) Na zajęciach dzieci mają możliwość poznania również innych technik tanecznych ( np. hip hop ). Te zajęcia zaspokoją nie tylko potrzebę aktywności  fizycznej dziecka ale pozwolą poznać podstawy z różnych technik tanecznych tak, aby dziecko podczas pierwszego etapu nauki mogło wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Na tych zajęciach dzieci przygotowywane są również do startów w turniejach – najpierw w tych wewnątrz szkolnych , potem w grupach rekreacyjnych po sportowe.                                              Fotolia_77630200_XS

Dzieci, które już uczęszczały na zajęcia w szkołach, przedszkolach zapraszamy do grup dla kontynuujących naukę. Informacje o pozostałych grupach zaawansowanych oraz grupach turniejowych w rozkładzie zajęć. Szersze informacje o poziomach tanecznych telefonicznie – 602 403 274.

Posiadamy grupy taneczne w podziale na wiek oraz stopień zaawansowania : grupy rekreacyjne oraz sportowe ( turniejowe ). Nie prowadzimy tzw. „przesłuchań „. Nie skupiamy się tylko na dzieciach utalentowanych – u nas każde dziecko zostaje przyjęte – szczególnie utalentowanym proponujemy grupy z odpowiednim dla jego możliwości tokiem szkoleniowym.

Zapisów dla dzieci, które wcześniej pobierały naukę tańca , można dokonywać w każdej chwili – jeśli Twoje dziecko już zetknęło się z tańcem towarzyskim, skontaktuj się z nami, a zaproponujemy jedną z wielu grup – najbardziej odpowiednią dla twojej pociechy.

Dla wszystkich grup dziecięcych organizujemy cykl turniejów tanecznych „Grand Prix Fan Dance”, w których każde dziecko – nawet te stawiające pierwsze kroki może zaprezentować swoje umiejętności. Każde dziecko otrzymuje dyplom za zajęcie I,II lub III miejsca. Na zakończenie roku szkolnego wszystkie dzieci otrzymują medale i upominki.

Oprócz prezentacji turniejowych organizujemy okazjonalne koncerty (np. Dzień Babci, Dzień Marki itp.) oraz dyskoteki i bale.

W okresie wakacji organizujemy kolonie taneczne w górach lub nad morzem.